Profesionální servis na poli implantátů pro neurochirurgii

Firma Gravity Solution, s.r.o. nabízí kompletní sortiment implantátů pro neurochirurgii, hlavně na poli léčby hydrocefalu a neuroendoskopie. 
Dodáváme vysoce kvalitní implantáty, které jsou vysoce oceňovány po celém světě a využívány na mnoha předních českých, evropských i světových pracovištích.

blank

O nás

blank

Sortiment

blank

Telemetrická předkomora

blank

Operační mikroskop

blank

Pro odborníky

blank

Kontakty

Více informací o naší firmě

blank

Historie firmy GravitySolution, s.r.o. se začala psát začátkem roku 2012 a to jako logické vyústění více než desetiletých zkušeností s obchodem a dodávkami v oboru neurochirurgie.

blank

Naše zaměření a zkušenosti cílí na dodávky zdravotnických prostředků pro moderní neurochirurgii. Dodáváme implantáty pro cévní neurochirurgii, implantáty pro reparaci po kraniotomiích, implantáty pro externí komorové drenáže, ventrikuloperitoneální drenáže a jejich příslušenství. Dále dodáváme endoskopické vybavení pro neuroendoskopie, operační nástroje a jiné.

blank

Veškerý námi dodávaný materiál a implantáty je vyráběn a dodáván od renomovaných světových výrobců. Zaručujeme maximální možnou kvalitu, funkčnost a spolehlivost.

blank

Naší pozornost také věnujeme rychlosti a spolehlivosti dodávek objednaných materiálů klientům.  Naším cílem je minimalizovat nutnost držení velkých a finančně náročných skladových zásob.