Profesionální servis na poli implantátů pro neurochirurgii

Firma Gravity Solution, s.r.o. nabízí kompletní sortiment implantátů pro neurochirurgii, hlavně na poli léčby hydrocefalu a neuroendoskopie. 
Dodáváme vysoce kvalitní implantáty, které jsou vysoce oceňovány po celém světě a využívány na mnoha předních českých, evropských i světových pracovištích.

Minop InVENT

MINOP® InVENT

MINOP® InVENT-image

MINOP® InVENT

  • Podrobnosti
  • Další informace

Produktová řada chirurgických nástrojů určených pro pokročilé intraventrikulární endoskopické výkon s možností bimanuálního operování.

Zahrnuje kompletní škálu produktů od nejmenších nástrojů až po příslušenství k endoskopu

Užití endoskopu je nyní široce využíváno v transkraniální chirurgii a má své rutinní aplikace. Neuroendoskopie se stala nezbytným standardem pro intraventrikulární operace a endoskopicky asistované výkony. Stále větší počet vědeckých publikací potvrzuje výrazně narůstající zájem o endoskopické přístupy.

Výborná intenzita světla v hloubce operačního pole a rozšíření zorného pole s přímou vizualizací anatomických i patologických struktur jsou jen některé nesporné výhody, které přináší endoskopický systém MINOP - Minimálně Invazivní Neuroendoskopické OPerování.

Avšak požadavky na dobře vyvážený endoskopický systém jsou velmi vysoké. Musí nabízet nejen kvalitní optické zobrazení, ale také dobrou ergonomii práce, která umožní jednodušší výměnu mikroskop – endoskop během operace.

Hlavní výhody systému MINOP® InVENT:

  • Široký oválný pracovní a výplachový kanál 2v1
  • Dvounástrojová bimanuální technika slučuje výhody tradiční bimanuální operační mikroskopické techniky s výhodami endoskopie
  • Možnost využití zahnutých úhlových nástrojů
  • FullHD optika zajišťující široké zorné pole, ostrost a vysoký kontrast

 

Katalog v PDF:

Načítací animace Načítání...
EAD Logo Trvá to moc dlouho?

Načíst znovu Načíst dokument znovu
| Otevřít Otevřít v nové kartě